معرفی شرکت

شرکت اکسین فرآیند پارس از سال ۱۳۸۹ با شماره ثبت ۸۰۳۲ به صورت شرکت سهامی خاص در بندر ماهشهر ، قلب اقتصادی و صنعتی کشور در حوزه پتروشیمی ، فعالیت خود را با هدف تأمین تخصصی کالا و تجهیزات مورد نیاز صنایع ، ارائه خدمات مهندسی کالا و اجرای پروژه های صنعتی آغاز نمود.

این شرکت با ارائه خدمات مهندسی خرید بر مبنای استانداردهای بین المللی و با در نظر گرفتن بهترین کیفیت ، مناسب ترین قیمت و سریعترین زمان ممکن ، اقدام و توانسته است فرآیند تأمین کالا را بر مبنای اصول حرفه ای زنجیره تأمین و در محیط رقابت پذیر با شرکت های معتبر بین المللی ، سازماندهی و مدیریت نماید.

l7885

این شرکت با ارائه خدمات مهندسی خرید بر مبنای استانداردهای بین المللی و با در نظر گرفتن بهترین کیفیت ، مناسب ترین قیمت و سریعترین زمان ممکن ، اقدام و توانسته است فرآیند تأمین کالا را بر مبنای اصول حرفه ای زنجیره تأمین و در محیط رقابت پذیر با شرکت های معتبر بین المللی ، سازماندهی و مدیریت نماید. شرکت اکسین فرآیند پارس دارای فعالیت عمده در حوزه های نفت ، گاز ، پتروشیمی ، نیروگاه ها ، خطوط لوله ، ایستگاه های تقویت فشار ، آب و فاضلاب ، معادن و واحد های تولیدی و صنعتی بوده و به همین منظور با تشکیل دپارتمان های تخصصی تأمین منابع ، خرید ، بازرسی فنی ، حمل و نقل و امور گمرکی ، توانسته است انتخابی مطمئن  در زمینه تأمین کالا و تجهیزات برای کارفرمایان باشد. این شرکت توانسته است با رویکردی تخصصی در زمینه های طراحی و مهندسی ، تأمین و تدارکات ، ساخت و اجرا و مدیریت پروژه و پیمان ، جایگاه ممتازی در صنعت کشور را به خود اختصاص دهد. مدیران و متخصصین شرکت اکسین فرآیند پارس ، بهترین و با کیفیت ترین خدمات را در اختیار صنعت ایران زمین می گذارند تا فراتر از تجارت بیندیشند و با افتخار به کشورشان خدمت نمایند.